Vilky v Hustopečích nad Bečvou, Hustopeče nad Bečvou

Hustopeče nad Bečvou 1, 75366
od 450 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Plánujete letní či zimní dovolenou a chtěli byste poznat rázovité Valašsko a horskou krajinu moravských Beskyd? Potřebujete zajistit nocleh při služební cestě do Valašského Meziříčí či Hranic na Moravě, nebo sháníte ubytování pro zaměstnance své firmy? Nabízíme vám příjemné a cenově výhodné ubytování v penzionu Ivana v obci Lešná a ve zděné vilce v Hustopečích nad Bečvou.

Další informace

Penzion Ivana v obci Lešná

  • APARTMÁNY:Obec Lešná najdete 5 km severně od Valašského Meziříčí. V Penzionu Ivana jsou pro vás připraveny útulně zařízené dvou- až čtyřlůžkové apartmány vybavené kuchyňkou s lednicí, vařičem, mikrovlnnou troubou a varnou konvicí. Všechny apartmány mají vlastní sociální zařízení a samostatné vchody. Celková kapacita penzionu Ivana je 16 osob. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi, zaměstnance firem, turisty i menší skupiny.
  • VYBAVENÍ: V penzionu je společenská místnost s TV/SAT, parkování je zajištěno v uzavřeném areálu. V létě můžete využít zahradní posezení pod pergolou, vyhřívaný venkovní bazén 6 × 4 m a malý bazén pro děti. K dispozici je gril, stolní tenis, petang i ruské kuželky.
  • CENY: Cena při ubytování dvou osob: 450 Kč/os./noc, jedna osoba v apartmánu: 600 Kč/noc. Snídaně 100 Kč/os./den. Poskytujeme slevy pro dlouhodobé pobyty.

Pronájem vilek v Hustopečích nad Bečvou

ZDĚNÁ VILKA – APARTMÁNY: V Hustopečích nad Bečvou, ve vyhlášeném ráji rybářů, pronajímáme komfortně zařízenou zděnou vilku v bezprostřední blízkosti štěrkových jezer. Týdenní pobyty v oblíbené rekreační oblasti pro rodiny s dětmi a skupiny přátel. Ve vilce může být ubytováno až 7 osob.

VYBAVENÍ: Vilka má 3 ložnice, 2 koupelny + WC a společenskou místnost s TV. Vytápění je centrální.

CENY: Cena za týdenní pobyt je 13 tisíc Kč /vilka + úhrada za spotřebovanou energii. Ve vilkách jsou možné pouze týdenní pobyty.


U nás si můžete vybrat komfortní apartmány přímo v penzionu Ivana v Lešné nebo ubytování ve stejně komfortních zděných vilkách u jezera v Hustopečích nad Bečvou, které jsou právem nazývány jako RÁJ RYBÁŘŮ.

Ceny

Cena za osobu
450 Kč
Snídaně
100 Kč

Služby

Parkoviště
Terasa
Venkovní ohniště / gril
Zahrada
Připojení k internetu

Vybavení pokojů

Kuchyňka
Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Rybolov

Mapa

Velká mapa