Restaurace Pod Hradem, Týn nad Bečvou

Novosady 18, 75131
od 350 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Hledáte příjemné ubytování v klidném prostředí? Co tak ubytování v nově otevřeném penzionu Pod Hradem v malebném okolí hradu Helfštýn s širokými možnostmi pro aktivní vyžití. Náš penzion vám zajistí dostatek soukromí a pohodlí, ať už strávíte noc na služební cestě, nebo se chystáte na dovolenou s celou rodinou.

Další informace

V prostorném apartmánu Eso si užijete pobyt ve dvou i rodinnou dovolenou. Apartmán má 2 pokoje s lůžky až pro 4 lidi. Pronajímáme jej pouze celý.
Dvoulůžkové pokoje Král a Kluk jsou samostatné dvoulůžkové pokoje s vlastními vchody a se společnou koupelnou. Ideální pro rodinu nebo skupinku přátel. Pronajímáme je i jednotlivě.
Vyrážíte na romantickou dovolenou se svou drahou polovičku? Pokoj Dáma s manželskou postelí a koupelnou se sprchou zajistí tu správnou atmosféru pro váš pobyt. Penzion pod Hradem nabízí také standartní ubytování ve 4 dvoulůžkových pokojích s malou koupelnou. Pokoje pronajímáme i jednotlivcům

Ceny

Dvoulůžkový pokoj
350 Kč

Služby

Připojení k internetu
Parkoviště
Restaurace

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC
TV

Firemní akce

Příjemné prostředí restaurace Pod Hradem, skvělé jídlo a 2 prostorné salonky jsou ideální pro pořádání výjimečných oslav, večírků a společenských setkání. Využijte našich služeb a oslavte u nás své významné dny!středí restaurace Pod Hradem, skvělé jídlo a 2 prostorné salonky jsou ideální pro pořádání výjimečných oslav, večírků a společenských setkání. Využijte našich služeb a oslavte u nás své významné dny!

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky

Mapa

Velká mapa

Restaurace Pod Hradem: kontakty