Pivovarský HOTEL, Kojetín

náměstí Dr. E. Beneše 61, Kojetín, 75201
od 850 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Hotel Pivovar se nachází v samém centru hanáckého městečka Kojetína u Kroměříže, které leží na hlavní trase z Brna, Olomouce a Zlína.

Další informace

V současné době disponuje hotel nadstandardními a přitom cenově dostupnými pokoji s celkovou kapacitou 50 lůžek, secesním sálem pro konání společenských akcí, nekuřáckým salonkem, stylovou pivnicí s několika druhy alkoholických i nealkoholických piv a venkovním posezením včetně rozsáhlého dětského koutku.

Hotel Pivovar nabízí stylové ubytování v 15 dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením (koupelna se sprchovým koutem a WC), dvou dvouložnicových apartmánech s rohovou vanou a jednom bezbariérovém pokoji. Celková kapacita hotelu je 50 lůžek. Standardním vybavením každého pokoje je TV a minibar. Hotelovým hostům je zdarma k dispozici bezdrátové připojení k internetu, stejně tak jako parkování před hotelem nebo placené vlastní hlídané parkoviště ve dvorním traktu.


Ceny

Apartmán
1.890 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.450 Kč
Jednolůžkový pokoj
850 Kč
Osmilůžkový pokoj
4.500 Kč
Třílůžkový pokoj
1.950 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Dětský koutek
Připojení k internetu
Parkoviště
Parkoviště hlídané
Restaurace

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
50
Dvoulůžkové pokoje
15

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC
TV
Minibar

Firemní akce

Disponujeme sálem s kapacitou 120 osob při divadelním obsazení, 90 osob při tabulovém obsazení s tanečním parketem. Sál je vhodný jak pro firemní akce, tak pro soukromé akce jako je například svatba, narozeniny apod.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní

Mapa

Velká mapa