Penzion restaurace Fantasy, Lipník nad Bečvou

Loučská 227, Lipník nad Bečvou, 75131
od 750 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 300m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Rodinný penzion je situován v blízkosti centra města Lipníka nad Bečvou. Nabízíme ubytování hotelového typu v šesti moderně vybavených dvoulůžkových pokojích. Ve všech pokojích je vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou a WC), LCD televize, hotelový telefon, minibar. Ve všech prostorách penzionu, restaurace i zahrádky je možnost bezplatného WiFi připojení k vysokorychlostnímu internetu.

Další informace

Parkovat lze bezplatně přímo před penzionem na soukromém parkovišti nebo v uzavřeném dvorním traktu. Pokud cestujete i s Vaším čtyřnohým mazlíčkem, můžete ho u nás samozřejmě ubytovat také.

Ceny

Apartmán
1.600 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
1.700 Kč
Domácí mazlíček
200 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.050 Kč
Jednolůžkový pokoj
750 Kč
Pětilůžkový pokoj
2.000 Kč
Přistýlka
550 Kč
Snídaně
90 Kč
Třílůžkový pokoj
1.400 Kč

Služby

Vstup domácích zvířat
Připojení k internetu
Parkoviště uzavřené
Parkoviště
Zahrada
Restaurace

Kapacita ubytování a služeb

Dvoulůžkové pokoje
9
Kapacita restaurace
50
Počet apartmánů
1

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Minibar
TV
WC

Restaurace

V naší restauraci, s kapacitou 50 osob, můžete usktutečnit nejen rodinnou oslavu, svatbu, či oslavu narozenin, ale i nejrůznější firemní akce, podnikové večírky, rauty atd. Pro diskrétnější atmosféru je k dispozici salónek o kapacitě 20 osob.

Ve všech prostorách restaurace se nabízí možnost bezdrátového připojení k internetu, samozřejmě bezplatně.

 

Snídaně jsou podávány v restauraci, která je součástí penzionu. Po dohodě je možnost si zakoupit polo- nebo plnou penzi. V útulném interiéru nabízíme příjemné a klidné posezení, kde si můžete vybrat z široké nabídky jídel tuzemské i mezinárodní kuchyně. Gurmánům rádi připravíme opravdové speciality, jako např. masové či čokoládové fondue nebo chateaubriand. Na své si přijdou i milovníci steaků a bifteků. Pro děti, a nejen pro ně, nabízíme zmrzlinové poháry, palačinky a další sladké pochoutky. V letních měsících je v provozu zahrádka s možností ochutnat speciality přímo z grilu.

Okolí

Město leží na dohled hradu Helfštýna v rovině Moravské brány. Je to historické město s mimořádně prostorným náměstím ve tvaru písmene L a velmi zajímavým souborem pamětihodností. Však je také Lipník nad Bečvou od roku 1989 městskou památkovou rezervací.

Město může být hrdé na zachovalé historické jádro s renesanční radnicí, barokními kašnami a renesančními domy s podloubími, hned vedle náměstí tvoří dominantu města farní kostel sv. Jakuba s unikátní zvonicí. Kromě toho se zde nachází zámek, bývalý piaristický klášter s kostelem sv. Františka Serafinského a synagoga. Ve městě v minulosti žila početná židovská komunita, dokladem toho jsou také dva unikátní židovské hřbitovy.

Mapa

Centrum 300m
Autobus 100m
Vlak 1km
Velká mapa