Penzion restaurace Fantasy, Lipník nad Bečvou

Loučská 227, Lipník nad Bečvou, 75131
od 590 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 300m

Vklak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Rodinný penzion je situován v blízkosti centra města Lipníka nad Bečvou. Nabízíme ubytování hotelového typu v šesti moderně vybavených dvoulůžkových pokojích. Ve všech pokojích je vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou a WC), LCD televize, hotelový telefon, minibar. Ve všech prostorách penzionu, restaurace i zahrádky je možnost bezplatného WiFi připojení k vysokorychlostnímu internetu.

Další informace

Parkovat lze bezplatně přímo před penzionem na soukromém parkovišti nebo v uzavřeném dvorním traktu. Pokud cestujete i s Vaším čtyřnohým mazlíčkem, můžete ho u nás samozřejmě ubytovat také.

Ceny

Apartmán
1.600 Kč
Domácí mazlíček
150 Kč
Dvoulůžkový pokoj
980 Kč
Jednolůžkový pokoj
590 Kč
Přistýlka
250 Kč
Snídaně
60 Kč

Služby

Vstup domácích zvířat
Připojení k internetu
Parkoviště uzavřené
Parkoviště
Zahrada
Restaurace

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Minibar
TV
WC

Restaurace

V naší restauraci, s kapacitou 50 osob, můžete usktutečnit nejen rodinnou oslavu, svatbu, či oslavu narozenin, ale i nejrůznější firemní akce, podnikové večírky, rauty atd. Pro diskrétnější atmosféru je k dispozici salónek o kapacitě 20 osob.

Ve všech prostorách restaurace se nabízí možnost bezdrátového připojení k internetu, samozřejmě bezplatně.

 

Snídaně jsou podávány v restauraci, která je součástí penzionu. Po dohodě je možnost si zakoupit polo- nebo plnou penzi. V útulném interiéru nabízíme příjemné a klidné posezení, kde si můžete vybrat z široké nabídky jídel tuzemské i mezinárodní kuchyně. Gurmánům rádi připravíme opravdové speciality, jako např. masové či čokoládové fondue nebo chateaubriand. Na své si přijdou i milovníci steaků a bifteků. Pro děti, a nejen pro ně, nabízíme zmrzlinové poháry, palačinky a další sladké pochoutky. V letních měsících je v provozu zahrádka s možností ochutnat speciality přímo z grilu.

Mapa

Centrum 300m
Autobus 100m
Vlak 1km
Velká mapa

Penzion restaurace Fantasy: kontakty

Telefon:
+420 581 111 279
Mobil:
+420 608 866 229