Penzion Milena, Hranice

Dvořákovo stromořadí 988, Hranice, 75301
 
 

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Chystáte se navštívit moravské lázně Teplice nad Bečvou? Nabízíme Vám levné ubytování v útulném rodinném penzionu, který se nachází přímo v areálu lázní, cca 2oo m od hlavní lázeňské kolonády, přitom ale v klidné zeleni na břehu řeky Bečvy. Nabízíme poklidné místo pro strávení příjemné dovolené, zdravé lázeňské klima i turisticky zajímavé okolí. Věříme, že na našich stránkách naleznete veškeré potřebné informace a my se budeme těšit na Vaši návštěvu!

Další informace

Třípatrová budova penzionu nabízí ubytování ve 11 dvoulůžkových pokojích a 8 jednolůžkových pokojích s možností 4 přistýlek.
Dva jednolůžkové pokoje jsou vybaveny WC .Ostatní sociální vybavení obsahuje 13 WC a 8 sprchovacích koutů a je umístěno příhodně v blízkosti všech pokojů.
V přízemí je společenská místnost s televizí, je zde k dispozici lednice, rychlovarná konvice a mikrovlnná trouba. Dle přání nabízíme pronájem televize i na pokoj.

Milena je výhodnou možností pro pobyty lázeňských pacientů s příspěvkovou lázeňskou léčbou zdravotních pojišťoven.

 

 

Ceny

Cena za osobu
250 Kč

Služby

Vstup domácích zvířat
Parkoviště uzavřené
Zahrada
Společenské prostory
Bazén
Venkovní ohníště / gril

Kapacita ubytování a služeb

Dvoulůžkové pokoje
11
Jednolůžkové pokoje
8

Vybavení pokojů

WC

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Minigolf
Půjčovna aut
Tenisový kurt

Okolí

Výhodou ubytování u nás  je nejen bezprostřední blízkost lázní s velkou nabídkou léčebných procedur a wellnessových programů. Ale také poloha penzionu uprostřed Moravské brány, která má blízko k zajímavým historickým a turistickým cílům: např. ve 40 km vzdálených Beskydech můžete projít řadu zajímavých značených turistických  tras. 
V bezprostředním okolí penzionu jsou vybudovány nové cyklostezky, krásné procházky po lázeňských parcích Vás dovedou např. ke Zbrašovským aragonitovým jeskyním, které patří k nejteplejším v ČR.
Navštívit můžete i nedalekou Hranickou propast – nejhlubší propast v ČR a možná i ve střední Evropě (její dno ještě nalezeno nebylo).
Neměli byste opomenout ani návštěvu jednoho z největších  hradů na území České republiky – hradu Helfštýna, kde se každoročně v půlce srpna koná slavný mezinárodní festival uměleckého kovářství Hefaiston.

 

Služby:

Je zde příjemné venkovní posezení ve stínu, jednoduchého ohniště s možností využití přenosného grilu.
Možnosti stravování jsou pak v bezprostřední blízkosti, buď v lázeňských sanatoriích, lázeňských kavárnách nebo v nedalekých Hranicích (město nacházející se cca 3 km od lázeňského areálu).
Můžete využít dovoz pizzy na pokoj na základě telefonické objednávky.
Parkování je zdarma, přímo před budovou penzionu.
Dle domluvy zajistíme umístění karavanu na našem pozemku
Je možný i pobyt se psem.

Klient může samozřejmě využít služeb, které nabízí společnost Lázně Teplice nad Bečvou a.s.

Lze využít místních tenisových kurtů, minigolfu, hřiště na petangue, výpůjčku kol či Nordic walking holí apod.
Společnost nabízí řadu léčebných, relaxačních i wellness procedur s využitím unikátního přírodního léčivého zdroje – alkalické kyselky. Účinky léčebných procedur těchto lázní jsou ověřené staletími a moderní medicínské postupy dovedou využít přírodní léčebný zdroj ve prospěch Vašeho zdraví.
Nedaleko penzionu můžete vyzkoušet i účinky Solné jeskyně nebo vyzkoušet terapii extrémním mrazem v poláriu Arktika.
Můžeme Vám poradit a zprostředkovat nákup jednotlivých procedur, vše můžete navíc zdarma konzultovat s odbornou lázeňskou lékařkou.

V nedalekých Hranicích můžete navštívit mimo jiné i novou plovárnu/aquapark s řadou vodních atrakcí, saun a páry.
 

Mapa

Velká mapa

Penzion Milena: kontakty