Penzion Labuť, Přerov

Za mlýnem 1016/6, 75002
od 790 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Penzion Labuť je zrekonstruovaný penzion nabízející standardní komfort v příjemné a klidné atmosféře. Svou polohou pro Vás bude ideálním místem k individuálním nebo rodinným i firemním pobytům.

Další informace

Nachází se 400 m od centra města. Pohodlné ubytování je základem odpočinku, a proto nabízíme ubytování v pokojích, kdy většinu směřujeme do dvorního traktu. Rezervace na 581 702 555 nebo 602 551 830.

Pro návštěvníky penzionu je k dispozici privátní parkoviště, které je ve dvorním traktu a na noc se zamyká. Nemusíte se tady bát o svůj vůz, ani zdlouhavě hledat místo k parkování. Kapacita parkoviště je 15 parkovacích míst.

Vybavení pokojů

  • koupelna s vanou nebo sprchovým koutem a WC
  • TV se satelitním příjmem
  • Wi-Fi připojení na internet - ZDARMA
  • Na vybraných pokojích lednice
  • možnost postýlky na pokojích

Stravování

Sousedíme s vyhlášenou gastronomickou restaurací U Labutě. Vysoká kvalita, příjemné prostředí a inovativní přístup personálu tato restaurace nabízí. Zde je pro naše hosty připravené speciální cenové menu.

Ceny

Apartmán
1.510 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
1.510 Kč
Domácí mazlíček
100 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.030 Kč
Jednolůžkový pokoj
790 Kč
Snídaně
100 Kč
Třílůžkový pokoj
1.270 Kč

Služby

Parkoviště uzavřené
Připojení k internetu
Vstup domácích zvířat

Vybavení pokojů

Lednička
TV
Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní

Okolí

Nedaleko Penzionu se nachází plavecký areál, kde můžete využít plavecký krytý bazén (50 m), detský krytý bazén s atrakcemi (chrlič, skluzavka, stříkací želva), whirlpoole, parní komory, saunu a velkou masážní vanu. Venkovní areál nabízí plavecký bazén (25 m), dětský bazén resp. brouzdaliště, bazén s atrakcemi (skluzavka, vodní hřib, chrliče, masážní lavice, lezecká stěna, divoká řeka), trampolínu, dětské hřiště, travnatou plochu pro slunění, 2 hřiště pro plážový volejbal, velké šachy a bufet s posezením.

Mapa

Velká mapa