Penzion Diana, Teplice nad Bečvou

42, 75301
od 990 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Penzion Diana leží přímo v centru lázní Teplice nad Bečvou přímo nad Jurkovičovým pramenem s dobrým dosahem všech lázeňských domů v klidném prostředí uprostřed parků a zeleně. Našim návštěvníkům nabízíme rodinné hotelové prostředí s profesionálními službami. Přijeďte k nám zregenerovat své tělo i mysl!

Další informace

Ubytování ve 20 pokojích přímo v centru lázní Teplice nad Bečvou přímo nad Jurkovičovým pramenem s dobrým dosahem všech lázeňských domů v klidném prostředí uprostřed parků a zeleně.

  • Bezplatné připojení na internet
  • Bezplatné parkování před penzionem
  • Krásné prostředí v centru lázní
    Sauna

    Prohřejte si po výletě své zmrzlé kosti v naší finské sauně, kterou je možné využít po domluvě na recepci. Je zde k dispozici šatna, odpočívárna, ochlazovací sprcha, toaleta a rádio. Věci potřebné k saunování obdržíte na recepci (prostěradlo, osušku).

Ceny

Apartmán
2.300 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.580 Kč
Jednolůžkový pokoj
990 Kč
Přistýlka
345 Kč
Snídaně
120 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Bezbariérový přístup
Připojení k internetu
Konferenční možnosti
Parkoviště uzavřené
Terasa
Restaurace

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Satelit, kabelová TV
WC

Restaurace

Zveme Vás k příjemnému posezení v atraktivním prostředí našeho penzionu.
Celková kapacita restaurace je 46 míst. V letě funguje zahrádka před restaurací, v zimě zahřejí originální kachlová kamna.

Firemní akce

Salonek

Využijte náš salonek, který je laděn do mysliveckého stylu. Vhodné pro uzavřenou společnost jako jsou svatby, firemní akce, úřady a jiné. Po domluvě zajistíme jídlo, pití a vše potřebné pro Vaši spokojenost.

Okolí

Helfštýn, Zbrašovské aragonitové jeskyně, Hranická propast, Hrad a zámek Úsov, Státní hrad Bouzov, Valašské muzeum v přírodě - Rožnov pod Radhoštěm, ZOO Svatý kopeček u Olomouce,

Mapa

Velká mapa

Penzion Diana: kontakty

Telefon:
581 608 427
Mobil: