Pension Příleský Mlýn, Všechovice

Všechovice 80, 75353
 
 

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Příleský mlýn se nachází v malebném prostředí předhůří Hostýnských vrchů na samotě u obce Všechovice nedaleko Bystřice pod Hostýnem. Základy původního mlýnu pochází z poloviny 17. století a objekty pekárny, vodní elektrárny a sodovkárny začaly být budovány na přelomu 19. a 20.století.V současnosti zde naleznete bar, stylovou restauraci, venkovní zahrádku, velký salónek pro 60 osob, letní posezení "Stodola na ostrově" s krytým grilem, kuchyňským koutem a lehátky a v neposlední řadě komfortní ubytování. K dispozici je penzion s 12 dvoulůžkovými pokoji, luxusní svatební apartmán, samostatně stojící vila se 3 pokoji, dva byty a 3 pokoje turistického typu. Samozřejmostí je parkoviště.

Další informace

Máme k dispozici několik tytpů ubytování:

• PENZION
12 dvoulůžkových pokojů s vlastním soc. zařízením, TV, Internet. Nabízíme pokoje i s bezbariérovým přístupem.

• LUXUSNÍ SVATEBNÍ APARTMAN
dvoupokojový apartmán s vlastní koupelnou se sociálním zařízením, TV, Internet, pro novomanželé zdarma

• VILA VRÁTNICE
samostatně stojící vila se 3 pokoji (5 lůžek + 2 přistýlky), koupelna se sociálním zařízením, TV, Internet, vhodné pro uzavřenou skupinu či rodiny s dětmi

• UBYTOVÁNÍ SODOVKÁRNA
dva sólo byty obsahující - dva třílůžkové pokoje se sprchovým koutem se sociálním zařízením, TV, obyvák kuchyňka, ideální pro uzavřenou skupinu či rodiny s dětmi

• TURISTICKÉ UBYTOVÁNÍ
ubytování turistického typu se spoečným sociálním zařízením (wc+ sprcha), kuchyňkou, tři pokoje (12 lůžek),TV, kulečník, šipky, ideální pro partu cyklistů či jinou skupinu lpřátel 

Pro aktuální obsazenost a ceny jednotlivých typů ubytování nás prosím kontaktujte. Pro větší skupiny lze dohodnout slevu. Možnost ubytování i na jednu noc.

Služby

Masáže
Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Sauna
Wellness služby
Bezbariérový přístup

Kapacita ubytování a služeb

Dvoulůžkové pokoje
12
Počet apartmánů
1

Vybavení pokojů

Kuchyňka
Satelit, kabelová TV
TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Stylová restaurace Vás zve do prostředí bývalého mlýna s možností pořádání rautů, firemních prezentací či školení, promocí, trachtací, svateb a jiných oslav. 

Restaurace má kapacitu 50 míst, salónek 60 míst a letní zastřešená terasa 35 míst. V prvním patře je pak k dispozici velký stylové zařízený sál s kapacitou 90 míst a v přilehlém salonku s barem je dalších 40 míst.

U nás naleznete klasickou českou kuchyni, ale i speciality z mezinárodní kuchyně, pizzerii ....Váš číšník nejen že bude do detailů znát všechny nabízené pokrmy, ale bude vám také schopen poradit s jejich výběrem. Jako zvlášť vhodné je v případě návštěvy skupinky labužníků zvolit po dohodě servírování přímo z mís, na nichž jsou vybrány speciality a jednotlivé pokrmy. Milovníci vín si mohou vybrat z velké nabídky kvalitních vín Vinné sklepy Lechovice.

Pro setkání skupin přátel či oslavu typu barbeque zde máme připravené příjemné posezení v přírodě "Párty ostrov" - samostatně stojící zrenovovaná stodola otevřená do přírody, vybavená vnitřním krbem s grilem, barem, zahradním nabytkem, lehátky. Pro zábavu je nachystán kroket a šipky. Grilovat lze podle přání jak masa, ryby, tak i po dohodě selátko.

Ať již zvolíte vlastní výběr, poradíte se s číšníkem, či v případě společnosti volíte rovnou nabízené lahůdky, Vám přejeme příjemné posezení a dobrou chuť.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Bazén vnitřní
Bowling, kuželky
Běžkařské stopy
Cyklostezky
Lyže, snowboard

Mapa

Velká mapa

Pension Příleský Mlýn: kontakty

Telefon: